ajax-cep

Ücretsiz Teklif İsteyin

veya formu doldurun

Alarm sistemleri çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için formunu doldurun, müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgi versinler.

  Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

  AJAX Kablosuz Alarm Sistemi

  ajax-full-panel

  AJAX Kablosuz Ürünler

  pluspaket

  Ajax Kablosuz Alarm Sistemi Kiti 

  Alarm Paneli + Manyetik Kontak + Hareket Sensörü + Kumanda

  ajax-pir-dedektör

  Ajax Kablosuz Hareket Sensörü 

   2000 metre mesafe – 7 yıl pil ömrü

  AJAX Kablosuz Manyetik Kontak 

   1200 metre mesafe – 7 yıl pil ömrü

  Ajax Kablosuz Kumanda 

  Kurma-Çözme-Bölgesel Kurma ve Panik Butonu – 1700m mesafe

  AJAX Kablosuz Dahili Siren

  1500m mesafe •5 yıl’a kadar pil ömrü

  AJAX Kablosuz Harici Siren

  1500m mesafe •5 yıl’a kadar pil ömrü

   Ajax alarm sistemi en iyi bileşenleri kullanırken daha önce var olmayan teknolojiyi işlevsel tasarımla birleştirerek Ajax’ı sıfırdan oluşturduk. Bu tavizsiz yaklaşım, güvenilirliğini en iyi profesyonellere kanıtlamış, kullanıcı dostu bir güvenlik sistemi oluşturmayı mümkün kılmıştır.

  Kablosuz Alarm Sistemi

  Başlangıç setleri hareket dedektörü, kapı/pencere açılma sensörleri, uzaktan kumanda ve bir adet merkezi kontrol ünitesinden oluşmaktadır. Başlangıç seti içerisindeki bu ekipmanlar bir girişi korumak için yeterlidir. Sistemin kurulduğu alanda herhangi bir izinsiz giriş algılandığında ya da bir kapı açıldığında sistem devreye girer ve alarm sirenini çalıştırır. Bu esnada sistem Alarm Haber alma Merkezi’ne otomatik olarak alarm sinyalini gönderir. Kameralı hareket dedektörü algıladığı hareketin fotoğraflarını çekip kullanıcıya SMS göndererek fotoğraflı doğrulama sağlar.

  Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz keşif ve teklif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz

   Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

   Davetsiz Misafire Son
   Ajax dedektörleri, bir saniyeden daha kısa bir süre içinde izinsiz girişleri belirler ve uyarır. Cihazlar, tehdit tespiti için dijital algoritmalar ve çok faktörlü modellerle donatılmıştır ve üstelik yanlış alarm olasılığı da ortadan kaldırılmıştır.


   Yangına, dumana ve karbon monoksite karşı koruyun

   Ajax, yangının ilk belirtilerini hızlı bir şekilde tanır: yangın dumansız yanarken duman veya

   keskin bir şekilde artan sıcaklık. Ek olarak, CO dedektörü, karbon monoksit seviyeleri

   hayati tehlike oluşturmadan önce bir alarm gönderir.

    

    

    

    

    

    

   Akıllı Güvenlik

   Ajax, ilk sızıntı belirtisinde suyu kapatacak ve dışarıdan gelenler bölgeye girerse spot

   ışıkları açacaktır; ışıkları programa göre kapatın; ısıtmayı kapatın ve güvenliği etkinleştirin. 

   Güvenebileceğiniz akıllı bir ev

   İç huzurunuzu kimin koruyacağını seçin

   Alarm kontrol merkezi sayesinde eviniz ve işyeriniz tamamen güvende.Hem GPRS hemde ETHERNET üzerinden sinyal gönderimi sayesinde üstün koruma.

   Ajax Alarm Sistemi Özellikleri ve Avantajları

   Ajax kablosuz alarm sistemi ajax cep telefonu uygulamasıyla birlikte güvenlik sisteminizi, tek bir cihaz ile kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için, Ajax alarmı birkaç komutla devreye sokmanız yeterli. Siz evinizde yada iş yerinizde değilken bile mobil uygulama üzerinden alarm sistemini aktif hale getirebilirsiniz. En iyi protokol bandına sahip olan ajax alarm sistemi  SwiftAlerts aracılığıyla, cep uygulamasından anında  süre kaybı olmadan alarm sistemiyle ilgili bildirimleri alacak ve süre kaybı olmadan sistemi kurabileceksiniz. Kurulum tuşuna basmanız ile alarm sistemi kurulumu aynı anda olmaktadır. Üstün teknoloji ile tanışmanın tam zamanı. Ajax kablosuz alarm sistemi fiyatları kullanılacak ekipmana göre fiyat değişiklikleri göstermektedir.

   Ajax Alarm Sistemi Avantajları

   • Ajax alarm sistemi kablosuz uzun mesafe çalışma özelliğine sahiptir. Bir müşterimde 15000 m2 fabrika alanında sorunsuz çalışmaya devam etmektedir.
   • Bütün ürünler kablosuz  olarak çalışır, alarm sistemi kurulurken hiç bir kablo çekilmesine gerek yoktur. Özellikle ev alarm sistemi kullanıcıları için çok büyük avantaj sağlar.
   • 7 yıla kadar pil ömrü sayesinde kablosuz dedektörlerin her yıl pil değiştirme derdinden kurtulursunuz.
   • Ajax alarm sistemi Stabil çalışması ve yanlış alarm durumu yaşatmaması sayesinde güvenlik koruma sağlar.
   • Akıllı ev otomasyon ürünleri sayesinde evinizi cep telefonu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

   Ajax kablosuz alarm sistemleri, güvenlik amacıyla kurulan kablosuz alarm sistemleridir. Bu sistemler, kablosuz ağ üzerinden çalışır ve kurulumları kolaydır. Kablosuz alarm sistemleri, ev veya işletmeler için kullanılabilir ve hareket algılama özelliği sayesinde hareket eden nesneleri veya kişileri tespit eder alarmı tetikler ve anında size bilgi verir.

   Ajax kablosuz alarm sistemleri, kablolu sistemlerden daha esnektir. Kablolu sistemler, kurulumları zor ve düşük maliyetli iken, kablosuz sistemler kurulumları kolaydır ve maliyeti biraz yüksektir. Ayrıca, kablosuz sistemler, kablolu sistemlere göre daha esnektir ve daha kolay taşınabilir.

   Ajax kablosuz alarm sistemleri, çoklu sensör ve cihazlarla birlikte çalışabilir. Örneğin, kapı ve pencere sensörleri, hareket sensörleri veya kapı kilitleri gibi sensör ve cihazlarla birlikte kullanılabilir. Bu sensör ve cihazlar, sisteme bağlandığında sistem alarmı tetikler.

   Ajax kablosuz alarm sistemleri, ev veya işletmeler için önemli bir güvenlik araçtır. Bu sistemler, hareket algılama özelliği sayesinde hareket eden nesneleri veya kişileri tespit eder ve alarmı tetikler. Ayrıca, kablosuz sistemler kurulumları kolaydır ve maliyeti daha düşüktür. Ancak, bu sistemlerin doğru bir şekilde kurulması ve bakımının yapılması gerekir

   Ajax kablosuz alarm sistemi fiyatları için hemen bizi arayın.