sesli-bebek-kamera-banner

Bebek Kamera Sistemleri


Aşağıda önerilen bebek kamera sistemi paketleri ailelerimizin en çok tercih ettiği paketlerdir. Kamera sistemi paketlerimiz de 1.3 – 2 MP – 5 MP çözünürlüklü kameralar kullanılmıştır.

Kendi Bebek Bakıcı Kamera Sisteminizi oluşturmak için ve detaylı bilgi almak için 0850 636 0 911 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimize 2 yıl  süre ile elektronik ve montaj hatalarına karşı yerinde servis garantisi veriyoruz.Garanti sürecinden farklı olarak olası arızalarda öncelikle telefonda destek veriyoruz.Telefonda giderilmeyen sorunlar için yerinde müdahale edip herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Tekli Bebek Kamera Sistemi

1 li Bebek Kamera Sistemi

1li bebek kamera sistemi ile evinizi ve işyerinizi 7/24 güvende tutabilirsiniz. H265+ kameralar ile kayıt süresi düşük disk kapasitesi ile daha uzun tutabilirsiniz.

2 li Bebek Kamera Sistemi

2 li Bebek Kamera Sistemi

2 li bebek  kamera sistemi paketi içeriğinde bullet ya da dome tip 2 adet güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.

3 lü Bebek Kamera Sistemi

3lü Bebek Kamera Sistemi

3 lü bebek  kamera sistemi seçeneği ile birlikte bullet model veya dome isimli model 3 adet güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi yer almaktadır.

4 lü Bebek Kamera Sistemi

4lü Bebek Kamera Sistemi

4 li bebek kamera sistemleri, evlerin ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. Yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler

5 li Bebek Kamera Sistemi

5 li Bebek Kamera Sistemi

5 li bebek kamera sistemi, korumak istediğiniz ortamın gerçek manada güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ve tercih edenlerin memnun kaldığı bir sistemdir.

6 lı Bebek Kamera Sistemi

6 lı Bebek Kamera Sistemi

6 lı bebek kamera sistemleri, yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor.

7 li Bebek Kamera Sistemi

7 li Bebek Kamera Sistemi

7 li bebek kamera sistemi ile orta ve büyük ölçekte olan mekanınızn güvenliğini kontrol altında tutmanız ve tek ekrandan izlemeniz mümkündür.

8 li Bebek Kamera Sistemi

8 li Bebek Kamera Sistemi

8 li bebek kamera sistemleri bugün en çok tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. İp teknolojisi ile çalışan bu sistemleri her zaman mobil cihazınızdan bile izleyebilirsiniz.

Bebek Kamerası

Citynet Bebek Kamerası

Bebek kamerası ile evinizi 7/24 izleme yapabilirsiniz.Hareketli 360 derece dönebilen , çift yönlü konuşma , hareket ve sese duyarlı

Evinizi 7/24 İzleme ve Dinleme

Evinizi ios ve android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlardan ve web üzerinden canlı olarak izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.Bebek kamera sistemleri ile bebeğiniz güvende.Full HD görüntü sayesinde 7/24 evinizi izleme imkanına kavuşursunuz.

Güvenlik ve Kayıt

Evinizdeki tüm görüntüler, kayıt cihazı içerisinde bulunan harddiske kayıt edilmektedir. Uzak başka bir yerde kaydınız tutulmamaktadır. Evinizdeki geçmişe dönük tüm kayıtlarınıza ios ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlardan, web üzerinden veya kayıt cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

Gece Görüş Özelliği

Kameraların üzerinde bulunan sensörler sayesinde evinizin odalarındaki ışığın belli bir seviyesinin altına indiğinde bireyleri rahatsız etmeyecek şekilde ledler devreye girerek karanlık ortamlarda bile net görüntüler elde edebilirsiniz.

Geçmişe Dönük Kayıtlar

Evinizdeki geçmişe dönük tüm kayıtlarınıza ios ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlardan, web üzerinden veya kayıt cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

Bebek kamera sistemi özellikle yeni doğan bebekler ve küçük çocukların güvenliği başta olmak üzere, birçok açıdan ebeveynlere avantaj sağlar. Çoğu ebeveyn için bebeğini bakıcıya emanet etmekten sürekli endişe duyarlar, bebek bakım süreci boyunca en sık karşılaşılan durumlardır. Bebek kamera sistemleri yardımıyla siz ve bebeğiniz daha mutlu olabilirsiniz.

Bebek kamera sistemi ile evinizin istediğiniz odasını cep telefonundan görebilirsiniz.Genellikle bebek kamera sistemlerin’de 4 adet kamera ile çözüme kavuşmaktadır.Kameraları  mutfak, çoçuk odası , salon ve koridor şeklinde konumlandırıyoruz.Eviniz daha büyükse kamera sayısını arttırabilirsiniz.Bebek kamera sistemi fiyatları istenilen kamera sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Ebeveynler için bebek kameraları iş hayatında iseniz bebeğinizi 7/24 canlı olarak izleme imkanı sağlayabilirsiniz.İsterseniz sesli bebek kamera sistemleri ile ortamdaki sesi de dinleyebilirsiniz.Yeni nesil bakıcı kameralarının Harekete Duyarlı Kayıt, Gece Görüşü, HD Çözünürlük gibi bir çok yeni özellikleriyle tanışmak için hemen bizi arayın.

Kamera sistemleri günümüzde çalışan anne,babaların en çok ihtiyaç duyduğu sistemleri olmaya başlamıştır.Bebek izleme sistemleri sayesinde anne ve babaların yeni doğmuş çocuğunu bakıcıya emanet ettiğinde cep telefonu veya bilgisayardan 7/24 izleme imkanına kavuşmaktadır.

Kamera sistemleri’ne ses ilave edilerek ortamdaki sesi rahatlıkça duyma imkanı sağlanabilmektedir.Ayrıca günümüzde çalışan anne ve babalar, işte oldukları dönemde çocuklarını bakıcıya bırakmak zorunda kalmaktadır.Bakıcın bebeğe davranış biçimini takip etmek, yemek, uyku ve oyun gibi ihtiyaçlarının düzenli olarak zamanında karşılanıp karşılanmadığını gözlemlemek ve ayrı kaldıkları süre içerisinde bebeklerinin veya çocuklarının güvenliğinden emin olmak için kamera sistemine ihtiyaç duymaktadırlar.

Bakıcı Kamera Sistemleri

Her eve uygulanabilmektedir.Bebek izleme sistemleri kablolu sistemlerdir.Bebek kamera sistemleri genelde önerdiğimiz noktalar şu şekildedir.

Çocuk odası ,mutfak,salon ve oturma odası  koydurmanız yeterlidir.4 lü bebek kamera sistemi ihtiyaçınızı genellikle görmektedir.Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bebek kamera sistemi de çok daha donanımlı hale gelmiştir. 7 gün 24 saat kayıt yapan bebek kamera sistemleri ses ve renkli görüntü algılayan kameralardan sonra, uzaktan izleme özelliği ile bu sistem çok daha güvenli hale gelmiştir.Bu sistemin özelliği nerede olursanız olun size evinizi izleme imkânı sunmasıdır. Önceki sistemlerde sadece eve geldiğinde kaydedilen görüntüyü izleme imkânı sunan kameralardan çok daha kullanışlı olan bu yeni sistem ile istenmeyen bir durumun yaşandığı anda anında müdahale etme imkânı bulunmaktadır.

Bebek  Güvenlik Kamerası

Eğer evinizde tek bir adet kamera kullanmak istiyorsanız bebek kamerası olarak wifi bağlantılı kamerayı tercih edebilirsiniz.Bebek kamera sistemleri paket fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Aramalar : 4 lü Bebek Kamera Sistemleri – 3 lü Bebek Kamera Sistemleri

× Kurumsal WhatsApp