sesli-bebek-kamera-banner-yeni-1

Bebek Kamera Sistemleri


Tekli Bebek Kamera Sistemi

1 li Bebek Kamera Sistemi

1 li bebek kamera sistemi ile evinizdeki bir odayı izleme imkanına kavuşursunuz.Montaj dahil paket fiyatımız için tıklayınız.

2 li Bebek Kamera Sistemi

2 li Bebek Kamera Sistemi

2 li bebek  kamera sistemi paketi içeriğinde  2 adet dome güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.

3 lü Bebek Kamera Sistemi

3lü Bebek Kamera Sistemi

3 lü bebek  kamera sistemi seçeneği ile birlikte  3 adet  dome güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi  ve diğer montaj aparatları yer almaktadır.

4 lü Bebek Kamera Sistemi

4lü Bebek Kamera Sistemi

4 li bebek kamera sistemleri, Ebeveynlerin en çok tercih ettiği paketlerden biridir.Oturma odası,çocuk odası,mutfak ve koridor şeklinde kullanılmaktadır.

5 li Bebek Kamera Sistemi

5 li Bebek Kamera Sistemi

5 li bebek kamera sistemi, korumak istediğiniz ortamın gerçek manada güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ve tercih edenlerin memnun kaldığı bir sistemdir.

6 lı Bebek Kamera Sistemi

6 lı Bebek Kamera Sistemi

6 lı bebek kamera sistemleri, seçeneği ile birlikte  6 adet  dome güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi  ve diğer montaj aparatları yer almaktadır.

7 li Bebek Kamera Sistemi

7 li Bebek Kamera Sistemi

7 li bebek kamera sistemi ile orta ve büyük ölçekte olan mekanınızn güvenliğini kontrol altında tutmanız ve tek ekrandan izlemeniz mümkündür.

8 li Bebek Kamera Sistemi

8 li Bebek Kamera Sistemi

8 li bebek kamera sistemleri ile  büyük ölçekte olan mekanınızn güvenliğini kontrol altında tutmanız mümkündür.Sesli kameralar sayesinde ortamdaki sesleride duyabilirsiniz.

Bebek Kamerası

Citynet Bebek Kamerası

Bebek kamerası ile evinizi 7/24 izleme yapabilirsiniz.Hareketli 360 derece dönebilen , çift yönlü konuşma , hareket ve sese duyarlı

blank

Evinizi 7/24 İzleme ve Dinleme

Evinizi ios ve android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlardan ve web üzerinden canlı olarak izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.Bebek kamera sistemleri ile bebeğiniz güvende.Full HD görüntü sayesinde 7/24 evinizi izleme imkanına kavuşursunuz.

blank

Güvenlik ve Kayıt

Evinizdeki tüm görüntüler, kayıt cihazı içerisinde bulunan harddiske kayıt edilmektedir. Uzak başka bir yerde kaydınız tutulmamaktadır. Evinizdeki geçmişe dönük tüm kayıtlarınıza ios ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlardan, web üzerinden veya kayıt cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

blank

Gece Görüş Özelliği

Kameraların üzerinde bulunan sensörler sayesinde evinizin odalarındaki ışığın belli bir seviyesinin altına indiğinde bireyleri rahatsız etmeyecek şekilde ledler devreye girerek karanlık ortamlarda bile net görüntüler elde edebilirsiniz.

blank

Geçmişe Dönük Kayıtlar

Evinizdeki geçmişe dönük tüm kayıtlarınıza ios ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlardan, web üzerinden veya kayıt cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

Bebek Kamera Sistemleri

Çalışan ailelerin büyük yardımcısı olan bebek güvenlik kameraları gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizi anlık olarak izleme imkanı sunan kamera sistemleri ile gözünüz arkada kalmayacak.  Akıllı teknolojilerle geliştirilmiş olan yeni nesil bebek kamera sistemleri , artık yalnızca görüntü kaydıyla sınırlı kalmıyor. Cep telefonundan anlık izlemeye olanak tanıyan ve ortamdaki sesi dinlemeye yarayan bakıcı kamera sistemleri  ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Montajı yapılmasının ardında hemen kullanıma başlıyorsunuz.

Bebeğinizin Her Anını Takip Etme Olanağı

Görüntü kalitesi bakımından Full HD seviyede kayıt yapabilen modeller, bebeğinizin albümü için size eşsiz kareler sunarken, ninni çalabilen modeller sayesinde de bebeğinizden uzakta olduğunuzda kendi sesinizle ya da kayıtlı müzik dosyaları ile bebeğinize müzik dinletisi yapabilirsiniz. Bebek güvenlik kamerası tavsiye eden kullanıcıların en fazla beğendiği özellikler arasında ise bebeğin hareketlerinde artış olduğunda kullanıcıya haber verebilmesi yer alıyor. Bebek güvenlik kamerası fiyatları, fonksiyonlarına göre değişen aralıklarda olabiliyor. Temel özelliklere sahip bebek güvenlik kameraları, oldukça uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Akıllı özelliklere sahip modeller de kullanıcıların erişebileceği fiyat aralıklarında bulunuyor. Bebek güvenlik kamerası modelleri, Wi-Fi dışında kablolu kullanım seçeneği de sunabiliyor. Bu durumda fiyat olarak da daha makul bir seviyeye inebiliyor.

Müşterilerimize 2 yıl  süre ile elektronik ve montaj hatalarına karşı yerinde servis garantisi veriyoruz.

Bebek kamara sistemi fiyatları : Kamera sistemi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler : Sesli bebek kamera sistemleri , Dadı bakıcı sistemileri