sesli-bebek-kamera-banner-yeni-1

Bebek Kamera Sistemleri


Aşağıda önerilen bebek kamera sistemi paketleri ailelerimizin en çok tercih ettiği paketlerdir. Kamera sistemi paketlerimiz de 1.3 – 2 MP – 5 MP çözünürlüklü kameralar kullanılmıştır.

Kendi Bebek Bakıcı Kamera Sisteminizi oluşturmak için ve detaylı bilgi almak için 0850 636 0 911 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimize 2 yıl  süre ile elektronik ve montaj hatalarına karşı yerinde servis garantisi veriyoruz.Garanti sürecinden farklı olarak olası arızalarda öncelikle telefonda destek veriyoruz.Telefonda giderilmeyen sorunlar için yerinde müdahale edip herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Tekli Bebek Kamera Sistemi

1 li Bebek Kamera Sistemi

1 li bebek kamera sistemi ile evinizdeki bir odayı izleme imkanına kavuşursunuz.Montaj dahil paket fiyatımız için tıklayınız.

2 li Bebek Kamera Sistemi

2 li Bebek Kamera Sistemi

2 li bebek  kamera sistemi paketi içeriğinde  2 adet dome güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.

3 lü Bebek Kamera Sistemi

3lü Bebek Kamera Sistemi

3 lü bebek  kamera sistemi seçeneği ile birlikte  3 adet  dome güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi  ve diğer montaj aparatları yer almaktadır.

4 lü Bebek Kamera Sistemi

4lü Bebek Kamera Sistemi

4 li bebek kamera sistemleri, Ebeveynlerin en çok tercih ettiği paketlerden biridir.Oturma odası,çocuk odası,mutfak ve koridor şeklinde kullanılmaktadır.

5 li Bebek Kamera Sistemi

5 li Bebek Kamera Sistemi

5 li bebek kamera sistemi, korumak istediğiniz ortamın gerçek manada güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ve tercih edenlerin memnun kaldığı bir sistemdir.

6 lı Bebek Kamera Sistemi

6 lı Bebek Kamera Sistemi

6 lı bebek kamera sistemleri, seçeneği ile birlikte  6 adet  dome güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi  ve diğer montaj aparatları yer almaktadır.

7 li Bebek Kamera Sistemi

7 li Bebek Kamera Sistemi

7 li bebek kamera sistemi ile orta ve büyük ölçekte olan mekanınızn güvenliğini kontrol altında tutmanız ve tek ekrandan izlemeniz mümkündür.

8 li Bebek Kamera Sistemi

8 li Bebek Kamera Sistemi

8 li bebek kamera sistemleri ile  büyük ölçekte olan mekanınızn güvenliğini kontrol altında tutmanız mümkündür.Sesli kameralar sayesinde ortamdaki sesleride duyabilirsiniz.

Bebek Kamerası

Citynet Bebek Kamerası

Bebek kamerası ile evinizi 7/24 izleme yapabilirsiniz.Hareketli 360 derece dönebilen , çift yönlü konuşma , hareket ve sese duyarlı

Evinizi 7/24 İzleme ve Dinleme

Evinizi ios ve android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlardan ve web üzerinden canlı olarak izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.Bebek kamera sistemleri ile bebeğiniz güvende.Full HD görüntü sayesinde 7/24 evinizi izleme imkanına kavuşursunuz.

Güvenlik ve Kayıt

Evinizdeki tüm görüntüler, kayıt cihazı içerisinde bulunan harddiske kayıt edilmektedir. Uzak başka bir yerde kaydınız tutulmamaktadır. Evinizdeki geçmişe dönük tüm kayıtlarınıza ios ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlardan, web üzerinden veya kayıt cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

Gece Görüş Özelliği

Kameraların üzerinde bulunan sensörler sayesinde evinizin odalarındaki ışığın belli bir seviyesinin altına indiğinde bireyleri rahatsız etmeyecek şekilde ledler devreye girerek karanlık ortamlarda bile net görüntüler elde edebilirsiniz.

Geçmişe Dönük Kayıtlar

Evinizdeki geçmişe dönük tüm kayıtlarınıza ios ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlardan, web üzerinden veya kayıt cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

Bebek Kamera Sistemleri Ne İşe Yarar ?

Bebek kamera sistemi özellikle yeni doğan bebekler ve küçük çocukların güvenliği başta olmak üzere, birçok açıdan ebeveynlere avantaj sağlar. Çoğu ebeveyn için bebeğini bakıcıya emanet etmekten sürekli endişe duyarlar bu yüzden çalışan anne ve babaların bu sistemler yardımına koşar. Siz ve bebeğiniz daha mutlu olabilirsiniz.

Aileler için bebek kameraları iş hayatında iseniz bebeğinizi 7/24 canlı olarak izleme imkanı sağlayabilirsiniz.İsterseniz sesli bebek kamera sistemleri ile ortamdaki sesi de dinleyebilirsiniz.Yeni nesil bakıcı kameralarının Harekete Duyarlı Kayıt, Gece Görüşü, HD Çözünürlük gibi bir çok yeni özellikleriyle tanışmak için hemen bizi arayın.

Bebek Kamera Sistemlerin Ev İçinde Konumlandırılması

Bebek kamera sistemi ile evinizin istediğiniz odasını cep telefonundan görebilirsiniz.Genellikle bebek kamera sistemlerin’de 4 adet kamera ile çözüme kavuşmaktadır.Kameraları  mutfak, çoçuk odası , salon ve koridor şeklinde konumlandırıyoruz.Eviniz daha büyükse kamera sayısını arttırabilirsiniz.Bebek kamera sistemi fiyatları istenilen kamera sayısına göre değişiklik göstermektedir.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Kurumsal WhatsApp