Box Kameralar


Box Kameralar Ne Amaçla Kullanılır?

Box kameralar ayrıca mini kameralar veya POV (bakış açısı) kameralar olarak da bilinir. Kameralar belirli kamera açılarını yakalamak veya geniş bir görüş oluşturmak için tasarlanmıştır. Kullanılacak lens ile belirli bir çekimi yakalamak için ulaşılması zor yerlere kurulabilir. Kaydırma ve eğme hareketi olmadan basit yakınlaştırma işlevi sunan kameralar, mekanik olarak daha az karmaşıktır ve yönetimi daha kolaydır. Bullet kameralar göründükleri zaman, hırsızlar için caydırıcı olabilirler. Kameralar ile gözetim altında olduklarını herkes bilir, bu da mahallelerde ve iş çevrelerinde suç faaliyetlerini caydırabilir. Ayrıca iş yerlerinde çalışanların üretkenliğini ve hesap verebilirliğini izlemeye yardımcı olabilirler. Gerek güvenlik için gerekse olanları daha net izlemek ve hakim olabilmek için birçok açık ve kapalı mekanda box kameralar tercih edilir.

Box Kameralar Nerelerde Kullanılır?

Box kameralar kompakt ve sağduyulu ve hem geniş açıda hem de yakın çekimde çekim yapabilen kameralar olarak çok popüler araçlardır. Box kameralar tiyatro prodüksiyonu, konferans prodüksiyonu, işbirlikçi toplantı odaları, öğrenme, video stüdyoları, salon sporları, eSporlar, radyo yayıncılığı ve sabit donanımlı belgesellerde yaygın olarak kullanılırlar. Hem iç hem de dış mekan gözetimi için uygundur. Box kameralar sağlam olmaları nedeniyle hemen hemen her yere yerleştirilebilirler. Box kameralar ev sahiplerine ve işletmelere, tesislerinin içindeki veya dışındaki belirli alanlara odaklanma olanağı sağlar. Box kameralar hava koşullarına dayanıklı bir kasa ile koruyabildiğiniz takdirde dış mekanlarda kullanılabilir. Oldukça hafif olan ve kolay taşınabilen  kameralar esnek rulo film ile çalışmaktadır ve bu özelliği onu daha fazla alanda kullanılabilir kılmaktadır.

Box Kameralar Nereden Alınabilir?

Bullet kameralar için farklı alternatiflere ve uygun fiyatlara bize ulaşarak satın alma yapabilirsiniz. Hem satış öncesi hem de satış sonrası size en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunan adresimizden kaliteli hizmet alabilir ve alışverişinizi hem hızlı hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm kamera modelleri hakkında tüm merak ettikleriniz için de bize ulaşabilir ve detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.