Ev Kamera Sistemleri


Ev kamera sistemleri ile evde olmadığınız zamanlarda bile evinizde neler olduğunu bilmek ister misiniz? Ev kamera sistemleri ile bunu kolayca yapabilirsiniz.Kamera sistemi kurulumu yaptırarak evinizi 7/24 canlı olarak izleme imkanına kavuşabilirsiniz. Sesli hd kamera sistemleri sayesinde isterseniz ortamdaki sesi de dinleme imkanına kavuşabilirsiniz. Ev kamera fiyatları güvenlik kamerası sayısına , evinizin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Ev kamera sistemi ile telefondan izleme özelliğine sahip bir güvenlik kamerası herhangi bir zamanda sisteme bağlanmanızı ve kameraları izlemenizi sağlar. Uzaktan canlı akış almak için iPhone veya Android akıllı telefonlarınızı indireceğiniz bir yazılım ile kameralarınıza canlı olarak bağlanabilirsiniz.Kameralardaki gece görüş özelliği ile karanlık bir ortamda bile görüntü almanızı sağlamaktadır. Citynet kamera’nın güvenli dünyasına sizde dahil olun. Biran önce kamera sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekli HD Kamera Sistemi

Tek li HD Kamera Sistemi

Tekli hd kamera sistemi ile evinizi ve işyerini 7 gün 24 saat güvende tutabilirsiniz. Tek kamera ile kapınızın önünü canlı olarak izleme yaparak kayıt altında tutabilirsiniz.

İkili HD Kamera Sistemi

2 li HD Kamera Sistemi

2 li hd  kamera sistemi paketi içeriğinde bullet ya da dome tip 2 adet güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.

3 lü HD Kamera Sistemi

3 lü HD Kamera Sistemi

3 lü hd  kamera sistemi seçeneği ile birlikte bullet model veya dome isimli model 3 adet güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi yer almaktadır.

Tekli HD Kamera Sistemi

4 lü HD Kamera Sistemi

4 li hd kamera sistemleri, evlerin ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. En çok tercih edilen güvenlik sistemi paketimiz

5 li HD Kamera Sistemi

5 li HD Kamera Sistemi

5 li hd kamera sistemleri, korumak istediğiniz ortamın gerçek manada güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ve tercih edenlerin memnun kaldığı bir sistemdir.

6 lı HD Kamera Sistemi

6 lı HD Kamera Sistemi

6 lı hd kamera sistemleri, yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor.

7 li HD Kamera Sistemi

7 li HD Kamera Sistemi

7 li hd kamera sistemleri ile orta ve büyük ölçekte olan mekanlarınızın (evlerinizi, işyerlerinizi vs.)güvenliğini kontrol altında tutmanız ve tek ekrandan izlemeniz mümkündür.

8 li HD Kamera Sistemi

8 li HD Kamera Sistemi

8 li hd kamera sistemleri ile evinizi ,işyerinizin ve sevdiklerinizi koruma altında tutabilirsiniz.Ev kamera sistemleri ve işyeri kamera sistemleri olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz sistemin 8 kameranın üstünde olması durumunda bizim ile irtibata geçiniz.Gerekli görülmesi durumunda ücretsiz keşif yapılarak fiyatlandırma yapılmaktadır.