Gizli Kamera Sistemleri


İstediğiniz sistemin 8 kameranın üstünde olması durumunda bizim ile irtibata geçiniz.Gerekli görülmesi durumunda ücretsiz keşif yapılarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Gizli Kamera Sistemi Özellikleri

Gizli kamera sistemleri kullanmak neden önemlidir?

Gizli kamera sistemleri önemli varlıklara, çocuk bakımına ve yaşlı bakımına göz kulak olmak için çok popülerdir. Gizli kamera güvenlik sistemleri kullanmanın amacı tamamen kendi takdirinize bağlı olarak bir odayı veya bir yeri kayda almaktır. Gizli kameralı güvenlik sistemleri görünmez bir eşya gibidir. Kamera sistemleri mülkünüzdeki hırsızları kayıt altına almanıza yardımcı olmaktadır. Hırsızlar bazen ev sahiplerinin evde olup olmadığını belirlemek için bir eve yaklaşırlar. Çoğu gizli kamera sistemleri kameranın önünde etkinlik olduğunda sizinle metin bildirimi yoluyla iletişim kuracak şekilde donatılmıştır. Gizli kameralar siz evinizden uzaktayken akıllı telefonunuz üzerinden çocuklarınızı izlemeyi kolaylaştıran teknolojiye sahiptir. Yaşlı ebeveynleriniz sizinle yaşıyorsa, bakıcı durumundaki aktivitelerini de izleyebilirsiniz. Kamera Sistemi sayesinde yeni bir bebek bakıcısı tuttuğunuzda onları akıllı telefonunuz aracılığıyla kolayca izleyebilirsiniz. Gizli kamera sistemleri eviniz ya da işyerinizde gerçekleşen her türlü harekete hakim olmanızı sağlayacaktır.

Gizli kamera sistemleri nerelerde kullanılır?

Gizli kamera sistemi günümüzde açık ya da kapalı hemen her yerde kullanılmaktadır ve özellikle hırsızlık olaylarının arttığı bu dönemde izinsiz girişlerin önüne geçmek ya da geriye dönüp izleyerek kimin olduğunu bulmak için gizli kamera sistemleri oldukça kullanışlıdır. Gizli kamera sistemleri iş yerleri ya da dükkanlarda, mağazalarda, evlerde ya da arsalarda kullanılmakta olup ortak kullanım alanlarında da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Yalnızca hırsızlık önlemek amacıyla değil, içerde neler olup bittiğine de hakim olmak için ev ya da iş yerlerinde gizli kamera sistemleri tercih edilmektedir.

Gizli kamera sistemleri hakkında nereden bilgi alınabilir?

Gizli kameralar günümüzde her geçen gün daha fazla yaygınlaşmaktadır ve artan hırsızlık olayları sebebiyle de oldukça sık tercih edilmektedir. Farklı özelliklere sahip gizli kamera sistemleri bulunmakla birlikte nerede kullanacağınıza bağlı olarak tercih edeceğiniz kamera özellikleri de değişecektir. Sizin için en uygun seçenekler için hemen bizi arayın.

Yasal uyarı : Gizli kamera satışı yasak olmasından dolayı satışı 01/01/2021 tarihinden itibaren yapılmamaktadır.

Gizli kamera ile yaptığınız kayıtlı sistemler  oluşacak sıkıntılı bir  durumda önüne geçmeyecek ve delil olarak kullanamayacaksınız. Olay olduktan sonra sadece izleyeceğiniz bir veri olacak hem de hukuki açıdan problemli sonuçlar doğurabilecektir. 
Gizli şekilde yapılan kamera sistemi ve  alınan kayıtlar özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği için haklı iken haksız duruma düşüyor olacaksınız. Bu nedenle hem etik hemde hukuki olarak en sağlıklısı bilgilendirme yaparak kamera kaydı alınmasıdır.

Tüm bu sorulara en iyi cevabı arayıp beraber çözüm üretebilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.