GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Ev Güvenlik Sistemleri


Son yıllarda hızla artan hırsızlık oranları canınızı sıkıyorsa, başkasının başına gelen hırsızlık olaylarının sizin de başınıza gelmemesini istiyorsanız çözüm Citynet Güvenlik’te.

Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarını kapsayan Citynet Alarm Ev Alarm Sistemleri ile sizleri can ve mal güvenliğiniz için en güvenli ve etkili önlemlerle buluşturuyoruz. Yeni nesil alarm sistemleri ile hareket anında cep telefonunuza ortamdaki hareketin videosunu atarak anlık olarak mekanızı görebilirsiniz.

Fiyatıyla bütçenize, malınıza ve canınıza dost Hırsız alarm sistemleri ve kamera sistemleri ile oluşan Citynet Ev Alarm Sistemleri sayesinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Hırsızlığı önlemek amacıyla  geliştirdiğimiz ev güvenlik sistemleri, ihtiyacınız doğrultusunda; kolluk kuvvetleri, itfaiye, polis ya da sağlık birimleri ile irtibata geçerek adresinize yönlendirir, güvenliğinizi kontrol altına alır.

Tüm detayları titizlikle kurgulanan ve montajı kolayca gerçekleştirilen güvenlik sistemlerimizde; DSC, Ajax, Dahua gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır. Tüm ekipmanların kablosuz olması sayesinde evinize hiç bir hasar vermeden kurulumu yapılmaktadır.

İşyeri Alarm Güvenlik Sistemleri


Ofis ve iş yerinize yönelik izinsiz girişlere, kendinizi huzursuz ve tehlike altında hissetmenize neden tehditlere engel olmak, yaşanması muhtemel olan yangın, su baskını ve gaz kaçağı gibi riskli durumları anında bilgi almak ve kontrol altına almak için size özel çözümler sunmaktayız.

Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Otopark Sistemleri, Elektromekanik Kilit Sistemleri, Sıcaklık-Nem Kontrol ve Otomasyon Sistemlerinden oluşan Güvenlik Sistemleri  ile 7/24  tüm kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Kamera sistemini cep telefonundan izleme olanağı ile dünyanın neresinde olursanız olun canlı olarak izleme imkanına kavuşursunuz.

Ücretsiz Keşife
Hazır mısınız?

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun
alarm sistemlerini sunalım.

    Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz keşif ve teklif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.