Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri

HAKKIMIZDA

Şirketimiz Türkiye’de 2011 yılında Elektrik ve Elektronik güvenlik kontrol sistemleri kurulumu amacı ile temelleri atılmıştır. Genel Müdürlük bünyesinde, Satış, , Pazarlama, Teknik,, Mali İşler, İş Geliştirme bölümleri yer almaktadır.

Yangın İhbar Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri ve alarm sistemleri başta olmak üzere Teknik servis Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri Danışmanlığı, Elektronik Ürün Gözetleme Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan Şirketimiz, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır. İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

Tek İşimiz Güvenliğiniz” sloganı ile güvenlik sektöründe müşterilerine hizmet anlayışı içerisindeyiz.Siz müşterilerimize CITYNET markası ile hizmet vermekteyiz.

KEP Adreslerimiz
RC ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN TİC VE LTD ŞTİ
rc@hs01.kep.tr