kampanyali-kamera-sistemi-yeni-tarih

HD Kamera Sistemleri


Tekli HD Kamera Sistemi

Tek li HD Kamera Sistemi

Tekli hd kamera sistemi ile evinizi ve işyerini 7 gün 24 saat güvende tutabilirsiniz. Tek kamera ile kapınızın önünü canlı olarak izleme yaparak kayıt altında tutabilirsiniz.

İkili HD Kamera Sistemi

2 li HD Kamera Sistemi

2 li hd  kamera sistemi paketi içeriğinde bullet ya da dome tip 2 adet güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.

3 lü HD Kamera Sistemi

3 lü HD Kamera Sistemi

3 lü hd  kamera sistemi seçeneği ile birlikte bullet model veya dome isimli model 3 adet güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi yer almaktadır.

Tekli HD Kamera Sistemi

4 lü HD Kamera Sistemi

4 li hd kamera sistemleri, evlerin ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. En çok tercih edilen güvenlik sistemi paketimiz

5 li HD Kamera Sistemi

5 li HD Kamera Sistemi

5 li hd kamera sistemleri, korumak istediğiniz ortamın gerçek manada güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ve tercih edenlerin memnun kaldığı bir sistemdir.

6 lı HD Kamera Sistemi

6 lı HD Kamera Sistemi

6 lı hd kamera sistemleri, yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor.

7 li HD Kamera Sistemi

7 li HD Kamera Sistemi

7 li hd kamera sistemleri ile orta ve büyük ölçekte olan mekanlarınızın (evlerinizi, işyerlerinizi vs.)güvenliğini kontrol altında tutmanız ve tek ekrandan izlemeniz mümkündür.

8 li HD Kamera Sistemi

8 li HD Kamera Sistemi

8 li hd kamera sistemleri ile evinizi ,işyerinizin ve sevdiklerinizi koruma altında tutabilirsiniz.Ev kamera sistemleri ve işyeri kamera sistemleri olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz sistemin 8 kameranın üstünde olması durumunda bizim ile irtibata geçiniz.Gerekli görülmesi durumunda ücretsiz keşif yapılarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

HD Kamera Sistemleri

HD Kamera Sistemleri neredeyse her gün, güvenlik kameralarının, hırsızlık vb. olaylarda nasıl yardımcı olduğunu gösteren sayısız haberlerle karşılaşıyoruz. Bu sistemler sayesinde sizi, evinizi, işyerinizi, çalışanlarınızı kısacası can ve mal güvenliğinizi korumak adına alabileceğiniz tedbirlerin başında gelmektedir. Kamera Sistemleri evinizi, işyerinizi ve diğer tüm alanlarınızı güvende tutmak için yapabileceğiniz en iyi çözüm uygulamalarından biridir. İyi kurgulanmış bir sistem ile herşeyi düşünmenize gerek kalmayacak. İlave olarak ses eklenerek ortamdaki sesi de dinlemenize olanak sağlar.

Siz işyerinizde olmamanız durumunda personelinizi 7/24 cep telefonundan izleme imkanına kavuşursunuz. Ayrıca iş güvenliğinde de kullanabileceğiniz bu sistemler olası bir üzücü olaylarda delil olarak kullanmanıza katkı sağlamaktadır. HD Kamera sistemi fiyatları güvenlik kamerası sayısı, bütçenize, evinizin ve işyerinizin büyüklüğüne bağlıdır. İhtiyacınız olan sistemi belirlemek için kaç alanı izlemek istediğinizi, görüntüleme açılarını, iç mekan ve dış mekan cihazlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Citynet kamera’nın güvenli dünyasına sizde dahil olun. Biran önce kamera sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde özellikle bakıcı ve bebek takibi için, işyerleri, apartman ve kobilerde güvenlik ve personel denetimi için kullanılmaktadır. Olası hırsızlık, şiddet ve kötüye kullanma durumlarında iyi seçilmiş ürünlerle alınan net kamera sistemi görüntüleri delil niteliği taşımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ile internet üzerinden cep telefonunuz, pda, ipad, ipone gibi akıllı telefonlar, android işletim sistemli cep telefonları sayesinde dünyanın her yerinden online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kamera sistemi  kayıt olarak istenilen güne kayıt altına alınmaktadır.Harddisk boyutu ve kayıt çözünürlüğü değiştirilerek senelerce kayıt yapılmaktadır.Harddisk olarak 7/24 kayıt yapılan harddiskleri kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ev kamera sistemlerinde ise kablolama minimum olması için tüm ihtimaller düşünülüp ev kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Bu noktada ev kamera sistemi taşıdığı önem ve amaç düşünüldüğünde bakıcı ve bebek güvenliği sağlaması açısından kablolama konusu gözardı edilebilir. Bakıcı bebek kamera sistemlerinde en önemli nokta ev sistemine özel kamera ve dvr kayıt cihazının seçilmesidir. Doğru seçilmeyen güvenlik sistemi ekipmanları sonrasında sistemi kullanmanızı mümkünsüz kıldığı gibi çok yavaş internet aktarımı, sık sık bağlantı kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.Güvenlik ciddi iştir.En ucuzu değil en güvenilir olanı tercih edin.

Ev Kamera Sistemleri


Evde olmadığınız zamanlarda bile evinizde neler olduğunu bilmek ister misiniz? Ev kamera sistemleri ile bunu kolayca yapabilirsiniz.Kamera sistemi kurulumu yaptırarak evinizi 7/24 canlı olarak izleme imkanına kavuşabilirsiniz. Sesli hd kamera sistemleri sayesinde isterseniz ortamdaki sesi de dinleme imkanına kavuşabilirsiniz. Ev kamera fiyatları güvenlik kamerası sayısına , evinizin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Ev kamera sistemi ile telefondan izleme özelliğine sahip bir güvenlik kamerası herhangi bir zamanda sisteme bağlanmanızı ve kameraları izlemenizi sağlar. Uzaktan canlı akış almak için iPhone veya Android akıllı telefonlarınızı indireceğiniz bir yazılım ile kameralarınıza canlı olarak bağlanabilirsiniz.Kameralardaki gece görüş özelliği ile karanlık bir ortamda bile görüntü almanızı sağlamaktadır.

İşyeri Kamera Sistemleri


Güvenlik kamera sistemleri, işletmelerin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. Yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor. Ayrıca işyeri kamera sistemi ile çalışanlarınızı takip etmek amacı ilede kullanabilirsiniz.

Ofis ve işyeri kamera sistemleri çalışanların performansının verimliliğini sağlamak için yüksek düzeyde ofis gözetimi sağlayabilir.

İşyerinizi Giriş Çıkışı Yada Müşteri Kabul alanları. Aynı şekilde iş yeriniz için dış bölgelerinden depo yada raflarının kamera vasıtasıyla izlenmesini sağlayacak yüksek çözünürlüklü kamera sistemi ile 7/24 güvende tutabilirsiniz.

Etiketler :Ev kamera sistemleri , İşyeri kamera sistemleri , kamera sistemleri , HD kamera sistemleri ,

kamera-sistemleri-markalar