Kamera Sistemi Fiyatları

Ev ve işyeri kamera sistemleri ile sizi ve sevdiklerinizi 7/24 koruyoruz. En uygun kamera sistemi fiyatlarımız ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. “Tek İşimiz Güvenliğiniz” sloganı ile güvenlik sektöründe müşterilerine hizmet veren Citynet alarm, kamera ve güvenlik sistemleri hizmetleri ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Ev – İşyeri Kamera Sistemi Fiyatları

İhtiyacınıza uygun kamera sistemi paketlerinden birini seçin. Citynet’in güvenli dünyasına siz de dahil olun!

Citynet Kamera Sistemi kullanmanın tam zamanı. 

2 Lİ KAMERA SİSTEMİ
230 USD + KDV
DAHUA 4 KANAL DVR
1 TB HARDDİSK
2 ADET 2 MEGAPİXEL KAMERA
50 METREYE KADAR KABLOLAMA
CEP TELEFONUNDAN İZLEME
MONTAJ DAHİL
 
4 LÜ KAMERA SİSTEMİ
320 USD + KDV
DAHUA 4 KANAL DVR
1 TB HARDDİSK
4 ADET 2 MEGAPİXEL KAMERA
100 METREYE KADAR KABLOLAMA
CEP TELEFONUNDAN İZLEME
MONTAJ DAHİL
 
6 LI KAMERA SİSTEMİ
460 USD + KDV
DAHUA 8 KANAL DVR
1 TB HARDDİSK
6 ADET 2 MEGAPİXEL KAMERA
100 METREYE KADAR KABLOLAMA
CEP TELEFONUNDAN İZLEME
MONTAJ DAHİL
 
8 Lİ KAMERA SİSTEMİ
550 USD + KDV
DAHUA 4 KANAL DVR
1 TB HARDDİSK
8 ADET 2 MEGAPİXEL KAMERA
150 METREYE KADAR KABLOLAMA
CEP TELEFONUNDAN İZLEME
MONTAJ DAHİL
 

Kamera Sistemi Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıda Bulunan Formu Doldurmanız Yeterlidir. En Kısa Sürede Müşteri Hizmetlerimiz Tarafından Dönüş Yapılacaktır.

  Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz keşif ve teklif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

  Telefon ile Teklif İste

  Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
  kamera-masa

  Ev Kamera Sistemleri


  Evde olmadığınız zamanlarda bile evinizde neler olduğunu bilmek ister misiniz? Ev kamera sistemleri ile bunu kolayca yapabilirsiniz. Kamera sistemi kurulumu yaptırarak evinizi 7/24 canlı olarak izleme imkanına kavuşabilirsiniz. Sesli hd kamera sistemleri sayesinde isterseniz ortamdaki sesi de dinleme imkanına kavuşabilirsiniz. Ev kamera fiyatları güvenlik kamerası sayısına , evinizin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Ev kamera sistemi fiyatları için hemen bizi arayın.

  Ev kamera sistemi ile telefondan izleme özelliğine sahip bir güvenlik kamerası herhangi bir zamanda sisteme bağlanmanızı ve kameraları izlemenizi sağlar. Uzaktan canlı akış almak için iPhone veya Android akıllı telefonlarınızı indireceğiniz bir yazılım ile kameralarınıza canlı olarak bağlanabilirsiniz.Kameralardaki gece görüş özelliği ile karanlık bir ortamda bile görüntü almanızı sağlamaktadır.

  İşyeri Kamera Sistemleri


  Güvenlik kamera sistemleri, işletmelerin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. Yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor. Ayrıca işyeri kamera sistemi ile çalışanlarınızı takip etmek amacı ilede kullanabilirsiniz.

  Ofis ve işyeri kamera sistemleri çalışanların performansının verimliliğini sağlamak için yüksek düzeyde ofis gözetimi sağlayabilir.

  İşyerinizi Giriş Çıkışı Yada Müşteri Kabul alanları. Aynı şekilde iş yeriniz için dış bölgelerinden depo yada raflarının kamera vasıtasıyla izlenmesini sağlayacak yüksek çözünürlüklü kamera sistemi ile 7/24 güvende tutabilirsiniz.