oner-kazan-alarm-sistemi-200

ÖNER KAZAN KAMPANYASI

Kampanya Koşulları

-Kampanya 01/09/2021 ve 30/12/2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında toplam 1 “pozitif tavsiye”* veren müşterilerimiz her 1 abonelik için 1 adet faturasında indirim uygulanacaktır.

-*Pozitif tavsiye: Verilen her bir tavsiyenin sözleşmeye dönüşmüş, montajı yapılmış ve ilk ay abonelik bedeli tahsil edilmiş halidir.

-1 ay ücretsiz Abonelik kampanyasından kazanılan ücretsiz kullanım hak kazanımı için, tavsiye edilen müşterinin, Citynet Güvenlik sistemi abonelik ve hizmet sözleşmesi ya da satış sözleşmesini, kampanya süresi içerisinde imzalamış, montajının yapılmış ve ilk ay abonelik bedelinin tahsil edilmiş olması gerekmektedir. Tavsiye edilen kişinin montaj bedelini ve ilk ay abonelik bedelini ödememiş olması durumunda bu verilen tavsiye, pozitif tavsiye olarak değerlendirilemez.

-Tavsiye veren müşterinin alarm sistemi faturalarının düzenli ödemesi ve herhangi bir borcu bulunmaması gerekmektedir.

-Aynı unvanlar için verilen tavsiyeler kampanyaya dahil değildir.

-Şirket çalışanları kurulu alarm sistemini referans gösterip ev ve işyeri aboneliği yaptıramazlar.

-Faturanızın ilgili dönem içindeki tutarınızın 200 TL sine kadar indirim sağlanacaktır. Fatura tutarınız 200 tl üzeri olması durumunda aradaki fark tahsil edilecektir. Fatura tutarınız 200 tl olmaması durumunda ödeme kredi kartınızdan tahsil edilmeyecektir.(Fatura tutarınız 200 tl’nin altındaki tutarlar ödendikten sonra indirimden kalan bakiye bir sonraki aya aktarılmamaktadır.)

-Citynet, bu kampanya kurallarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

    Aşağıdaki formu doldurarak kampanyaya katılabilirsiniz.

    Tavsiye Bilgileri

    Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.