Otopark / Plaka Kamera Sistemleri


İstediğiniz sistemin 8 kameranın üstünde olması durumunda bizim ile irtibata geçiniz.Gerekli görülmesi durumunda ücretsiz keşif yapılarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Otopark Plaka Tanıma Sistemleri Kurulumu

Plaka Tanıma Sistemleri

Otoparklarda sisteme kayıtlı abone araçlara otomatik bariyer açar LED panoda bilgi verir, otoparkların tümünde doluluk oranını tespit eder ve saat bazında –  günlük – aylık – yıllık raporlar verir.

Plaka tanıma sistemi sayesinde otoparkınıza tam otomatik şekilde giriş yapmanız mümkündür. Kart, OGS cihazı, TAG, etiket, uzaktan kumanda gibi cihazlara ihtiyacınız yoktur bu sebeple işletim maliyeti sıfırdır ve 10 yıl boyunca otoparkınıza giriş yapan araçlarla ilgili resimli raporlar alarak güvenliğide sağlamış olursunuz.

Otopark / plaka kamera sistemleri araç giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Diğer güvenlik sistemleri ile çalışabilirler. Otopark ücretlendirme sistemleri ile beraber de kullanılabilirler. Boy uzunlukları kullanılacakları yere göre değişkenlik gösterebilir.

Bariyerler; kollu bariyer, mantar bariyer, hidrolik bariyerler, kapan bariyerler, yer tuzağı, motorlu tuzak, kurt kapanı, road blocker olarak üretilirler.

Otopark kamera sistemleri ücret karşılığında otopark hizmetleri veren işletmeler açısından otomasyon hem işçi maliyetlerini düşürmesi hem de insan unsurundan kaynaklı zaafları ve ortaya çıkabilecek olumsuzlukları gidermesinden dolayı giderek yaygınlaşan otomasyon sistemlerinden biri haline gelmiştir..

Plaka tanıma, bilet verme, barkodlu bilet geçişi gibi değişik uygulamaların hepsinde temel enstrüman OTOPARK BARİYER’ leridir. OTOPARK BARİYERİ diğer bariyerlerden farklı olarak geçiş yoğunluğuna uygun bariyer kontrol kartları ile güçlendirilmiştir

Otopark bariyleri sürekli çalışmaya elverişli otopark sistemleri diğer otomasyon ekipmanlarıyla uyumlu çalışabilecek donanımda olmalıdır.

OGS Tanıma Sistemi

İster plaka tanıma sistemi ister ogs etiketleri ile bariyer açılışını gerçekleştirebilirsiniz.

NİCE WILL BARİYER

Nice italyan üretimi olup en kaliteli malzemelerden , en kaliteli işçilik ile üretilir.Diğer bariyerler gibi sık arızalanmaz, bakım gerektirmez… Nice WIL serisi yoğun kullanıma dayanıklıdır. DC Motor sayesinde ısınma , termik atma gibi problemler olmaz. İsteğe bağlı akü sistemi ile elektrik kesintilerinden etkilenmez.