Yangın Söndürme Tüpü Satış ve Dolumu

yangin-tupleri

Citynet yangın olarak yangın söndürücülere muayene, bakım ve dolum işlemi yapacak eğitimlerini tamamlamış personelimizle yangın söndürme tüpü dolumu yapmaktayız.

Dolumu yapılacak yangın söndürücüler seyyar yangın söndürücüler ve taşınabilir yangın söndürücüler olarak iki ana başlık altında toplanmaktadır.

Citynet yangın firması olarak yangın söndürme tüpü doldurma hizmetini geniş servis ağımızla İstanbul ili ve çevre illerde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan tüplerin dolumu yanı sıra yangın tüpü değişimi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız tarafından yangın tüpü değişimini itina ile yapmaktadır.

Dolum hizmeti verdiğimiz yangın söndürücüleri kaliteli teknik donanıma sahip makine ve çalışma ekipmanlarımızla  garanti vererek dolumu gerçekleştiriyoruz. Yangın söndürücülerin dolumu konusunda profesyonel ekibimizle bant sistemi üzerinden dolum gerçekleştiriyoruz.

Yangın Tüpü Boyutları (Ölçüleri)

Yangın tüpü boyutları 1 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg, 25 kg, 50 kg, 70 kg, 100 kg, 250 kg vb. seçenekleri bulunmaktadır. Farklı boyutlarda yangın söndürme tüpleri de bulunmaktadır.

Evler için tercih edilen ve kullanılan yangın tüpü boyutları 3 kg, 4 kg, 6 kg ve 8 kg yangın tüpleridir. İşyerleri için işyerinin metrekare olarak büyüklüğüne göre hesap edilip ona göre yangın tüpü boyutları tercih edilmektedir. İşyerleri için genelde 12 kg ve üstü yangın tüpleri tercih edilmektedir.

Her boyutta yangın tüpü dolumu ve satışı yapmaktayız.