alarm-merkezi-banner
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Alarm İzleme ve Kontrol Merkezi

Citynet Güvenlik Alarm İzleme ve Kontrol Merkezi , 7 /24 size yardımcı olmaya hazır,  eğitimli operatörlerimiz tarafından alarm sinyalleri izlenmektedir. Citynet Güvenlik Alarm İzleme Merkezimiz  gelen sinyallere anında cevap vermektedir.

Siz işlerinizle meşgul olurken  Alarm İzleme Merkezimiz  evinizin ve işyerinizin güvenliğini eğitimli personellerimiz ve teknolojik cihazlarımızla sağlarlar. Alarm durumuna göre anında kolluk kuvvetlerine bilgi verir. 

Alarm merkezi ayrıca  alarm sisteminiz de oluşacak arızaları önceden size  bilgi vermektedir.

  Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz keşif ve teklif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Alarm Merkezi Hizmeti Fiyatı

  Alarm merkezi hizmet ücretini ister senelik isterseniz aylık olarak ödeme yapabilirsiniz. Alarm merkezi ücretleri kullanılacak ekipmana göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

  Neden Citynet Güvenlik’i Tercih Etmelisiniz ? 

  alarm-1

  Profesyonel Ürünler

  Citynet hırsız alarm çözümlerinde, dünyanın güvendiği, kalitesi ile kendini ispatlamış DSC veya Caddx Hırsız Alarm Sistemleri kullanılır.

  cazip-fiyat

  Cazip Fiyatlar

  İhtiyacınıza yönelik Citynet hizmet paketlerini seçerek cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olursunuz.

  alarm-4

  Türk Lirası İle Ödeme

  Kurulum maliyeti yok.Citynet’in aylık paket ücretlerini ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  telefon-icon

  Citynet Alarm Merkezi

  7 gün 24 saat boyunca, eğitimli  hizmet veren Citynet Alarm Merkezinde, alarm sisteminizden gelen sinyaller sürekli olarak izlenir.

  kablosuz-alarm-sistemi

  Kablosuz Çözümler

  Evinizde veya işyerinizde fazladan kablo istemiyor musunuz?Üstün performansa sahip ve kurulum ve kullanım kolaylığı sunan, uzak mesafelerde ve geniş alanlarda bile etkili olan kablosuz çözümleri ile tanışın.

  acilis-kapanis

  Açılış Kapanış Takibi

  İşyerinizin açılış ve kapanış zamanlarını tanımlayın, sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen erken açılma veya geç kapanma durumlarında, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

  alarm-tatil-takibi

  Tatil Takibi

  Tatilde olacağınız tarihleri  tanımlayın ve bu tarihlerde evinizi  ve işyerinizi ekstra koruma altına alın. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

  alarm-sistemi-mobil-uygulama

  Ücretsiz Mobil Uygulama

  Alarm sisteminiz ile birlikte güvenlik sistemlerinizi tek platformdan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan gelişmiş bir uygulamaya sahip olursunuz. Üstelik mobil uygulama hizmetini ücretsiz olarak alırsınız.

  web

  Ücretsiz Web Uygulaması

  Sisteminiz ile ilgili tüm detayları kolayca gözlemleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz bir web uygulamasına sahip olursunuz. Dilediğiniz her yerden bu uygulamaya kolayca erişebilir, alarm sisteminize ait işlemleri yapabilirsiniz.

  panik-alarmi

  Panik Alarmları

  Acil durumlarda Citynet Alarm Merkezine ulaşmak oldukça basit. Alarm sisteminizde tuş takımı, uzaktan kumanda veya mobil uygulamayı kullanarak panik alarmı verebilir, polis, ambulans veya itfaiye birimlerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

  alarm-8

  Uçtan Uca Çözümler

  Citynet’de Ev veya işyerinizde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık ve gasp gibi tehditlerine karşı 7/24 güvenlik çözümleri sunulur.

  akilli-ev-alarm

  Akıllı Güvenlik Çözümleri

  Citynet’in akıllı alarm teknolojileri ile sisteminizi mobil uygulama üzerinden yönetir, tüm durumları mobil uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  alarm-5

  Güçlü Teknolojik Altyapı

  Gönderilen sinyallerin, alarm merkezine daha hızlı ve daha güvenilir şekilde ulaşmasını sağlayan, güvenli sesli yanıt sistemi ve anlık mobil bildirimler ile bilgilerin size çok daha hızlı iletilmesini sağlayan güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir.

  koruma

  Üstün Koruma

  Sabotaj durumu, elektrik, telefon hattı, network veya GPRS kesintilerini, pil veya akü zayıf sinyallerini anında size ve Alarm Merkezine haber veren sistemler ile kesintisiz ve üstün bir korumaya sahip olun.

  evcil-hayvan

  Evcil Hayvan Dostu

  Evcil hayvanlarınız, bir alarm sistemi sahip olmanıza engel olmasın. Hayvan algılamayan dedektörleri ile evcil hayvanlarınız özgürce gezerken evinizi korumaya devam eden bir alarm sistemi ile korunun.

  Ücretsiz Mobil Uygulamalarımız

  ios

  anroid

  Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri