Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz keşif ve teklif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

alarm-category

Ev Alarm Sistemleri


Ev Alarm sistemleri eviniz, evinizdeki sevdikleriniz ve evinizin içindeki diğer herşeyi korumak adına yapabileceğiniz en geçerli tedbir biçimidir. Gelişen teknoloji ve hayatımızı kolaylaştıran elektrik, doğalgaz gibi araçlarda artık tedbir sistemleri istemektedir. İstemesekde bazı durumlarda tehdit oluşturan bu araçlara karşı tedbirli olmamız gerekiyor.

Ev alarm sistemleri sizi sadece hırsızdan ve hırsızlıktan değil her türlü tehlikeden korumak için tasarlanmıştır. İyi planlanmış bir güvenlik sistemi ile sadece hırsızlıktan korunamazsınız. Hırsızlıkla birlikte, yangın, gaz kaçakları, panik durumları, acil sağlık sorunları gibi tehlikelere karşı da güvenlik tedbiri almış olursunuz.

Günümüzde hayatın karmaşası ve zamanın kıymeti hesap edildiğinde ne kadar az şey ile ilgilenirsek o kadar zamandan tasarruf etmiş ve zamanı lehimize çevirmiş oluruz.

İster satın alın , ister kiralayın.Abonelik alarm sistemi yaptıran müşterilerimiz için Türk Lirası ile sabit fiyat garantisi.

Ev Alarm Sistemleri ile güvendesiniz

Can ve mal güvenliğini koruma altına alın. Ev alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox , Neutron gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

Ev alarm sistemi fiyatları kullanılan ekipmana göre değişim göstermektedir.Ev alarm sistemi ekstra ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Abonelik ev alarm sistemi taktırmanız halinde Citynet güvenlik sistemleri size özel hizmetler sunmaktadır.Bırakın güvenliğinizi sizin için düşünen ve uygulayan bir sisteminiz olsun ve değerli vaktinizde size kalsın.Alarm sistemleri artık hayatımızın her yerinde bize yardımcı olacak çözümler sunmaktadır. Sadece hırsızlık olarak bakamayacağımız kadar büyük bir mesele olan alarm sistemleri günlük yaşantımızda çoğu alanda hayatımızı kolaylaştırabilmektedir. Sizde bir an önce alarm sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Ömür Boyu Garanti :Ev alarm sistemi abone olan müşterilerimiz için ömür boyu garanti

Ücretsiz Kurulum :Ev alarm sistemi için abone olan müşterilermize ücretsiz kurulum yapıyoruz.Ücretsiz kurulum için hemen bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Alarm Sistemleri:Alarm sistemine abone olan müşterilerimiz için sistemi kullandığı süre boyunca tüm elektronik ekipmanlar ömür boyu garanti kapsamındadır.Herhangi bir arıza durumunda birebir değişim yapılmaktadır.

Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Citynet Ev Alarm Sistemleri


Citynet Ev Alarm Sistemleri ile eviniz ve aileniz güvende. “Tek İşimiz Güvenliğiniz” sloganı ile güvenlik sektöründe müşterilerine hizmet veren Citynet alarm, kamera ve güvenlik sistemleri hizmetleri ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Unutmamak gereken bir konu vardır ki o da, tehlike anlarında hızlı, doğru ve güvenli müdahaledir. Çoğu kişi bir hırsızla karşılaştığında doğru tepki veremeyebilir, bu yüzden profesyonel yardım hayat kurtarır.

Ev Alarm Sistemleri alanında hızlı ve güvenilir çözümler sunan şirketimiz hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik gibi durumlarda devreye giren sistemleri ile 10 saniye içinde aksiyon alarak önce yarım ekiplerine sonra da ev sahibine haber vermektedir. Yapılan araştırmalarda da görüldüğü gibi özel eğitim almamış kişiler haricinde ki çoğu insan panik durumlarında sağduyusunu kaybetmekte ve hızlı reaksiyon alamamaktadır. Hızlı düşünme yeteneğini kaybeden kişiler olaylara müdahalede de yavaş kalır ve yanlış tercihlerde bulunabilirler. Bunları da göz önüne aldığımız zaman güvenlik sistemlerinin faydalarının daha fazla olduğu anlaşılmaktadır.

Aklınız evinizde kalmasın sizin yerinize düşünüp çalışan, sizi korumak için kesintisiz hizmet veren citynet sistemleri ile aklınız size kalsın.

Ev Alarm Sistemi Fiyatları

İhtiyacınıza uygun alarm sistemi paketlerinden birini seçin. Citynet Alarm’ın güvenli dünyasına siz de dahil olun!

Citynet Alarm Sistemi kullanmanın tam zamanı.Ücretsiz Montaj ve Abonelik Alarm Sistemi ilk 2 ay %50 indirimli

Temel Paket - Satın Alma Alarm Sistemi
1200 TL + KDV
DSC Alarm Paneli 1616
DSC 1616 Keypad
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Telefon Arama
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
2 Yıl Garanti
 
 
Üst Paket - Abonelik Alarm Sistemi
Aylık 70 TL + KDV
Hırsız Alarm Paneli
Şifre Cihazı
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Alarm Merkezi Hizmeti
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
Ömür Boyu Garanti
 
 
Kapsamlı Paket-Abonelik Alarm Sistemi
Aylık 100 TL + KDV
Hırsız Alarm Paneli
Şifre Cihazı
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Alarm Merkezi Hizmeti
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
Ömür Boyu Garanti
GPRS Modülü ve Data Hattı
 
Gold Paket -Abonelik Alarm Sistemi
Aylık 110 TL + KDV
Hırsız Alarm Paneli
Şifre Cihazı
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Alarm Merkezi Hizmeti
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
Ömür Boyu Garanti
GPRS Modülü ve Data Hattı
Uzaktan Kurma - Kapama

Ev Alarm Sistemleri ile kontrol sizde


Alarm sistemleri denince akla hemen hırsızlık gelmektedir ve insanlar bunun üzerinden karar verirler. Oysa bu sistemler sizi sadece hırsızlıktan korumazlar. Kurduracağınız güvenlik sistemleri sizi hırsızlıktan, yangından, gaz kaçağından koruduğu gibi acil yardım ve panik durumlarında da size hemen yardım temin edebilmektedir.

Güvenlik sistemini sadece hırsızlıktan korunmak için düşünmezsek daha faydalı ve gerkli bir ihtiyaç olduğunu anlayabiliriz. Eviniz güvenlikli bir sitede bulunabilir ama bu sizi hırsızlık haricindeki tehlikelerden koruyamayabilir. İyi bir güvenlik sistemi ile korunan evler her zaman diğerlerine göre daha güvenlidir.

Kontrol her zaman sizde olacak. Günümüz teknolojilernin sunduğu gelişmeler ile birlikte artık evinizdeki sistemleri cep telefonunuz ile dışarıdan da kontrol edebilir hatta yönetebilirsiniz. Gazı açıkmı unuttum diye endişenen bir kimse çok uzakta olduğunda bir kaç saniye içinde evine mobil cihazından bağlanıp herşeyi kontrol edebilir, ters giden bir duruma müdahale edebilir.

Bu kolaylıklar da ev alarm sistemleri almak için başlı başına geçerli sebeplerden bir tanesidir.

Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Neden Citynet?

Türkiye’nin lider güvenlik markası Citynet’i tercih etmeniz için birçok sebep var. Neden mi?

Tehlike anında sinyaller tarafımıza ulaştıktan sonra 10.sn için de hızlı müdahale hızı

Citynet’in eviniz ve işyerinizde bulunan alarm sistemi telefon hattı(adsl , ptt hattı) ve GPRS üzerinden Citynet alarm merkezi ile kesintisiz iletişim halinde olur.

Elektrik kesinsi durumunda alarm sistemi içinde bulunan akü devreye girerek sistemin çalışmasını devam ettirir.

Abonelik alarm sistemi ile sınırsız ürün garantisi ile cihazların bakımı ve onarımı Citynet güvencesinde olur.

Abonelik sistem ile satın alma maliyetinden kurtulursunuz.

Abonelik alarm sisteminde ücretsiz montaj hizmeti vermekteyiz

Citynet Türk Lirası üzerinden ücretlendirme yaparak DÖVİZ kurundan etkilenmeyen sabit ve uygun fiyat avanyajı sağlar.

KAMPANYALAR

“Tek İşimiz Güvenliğiniz”

Citynet’le hem sevdiklerinizi koruyun,arkadaşlarınız ve sevdiklerinizi Citynet Güvenlik’e getiren müşterilerimiz kazanıyor.Sevdiklerinizi Citynet Güvenlik’li yapın, sizin bir  faturanızı biz ödeyelim.

Citynet güvenlik ev alarm sistemi abone olan müşterilerimizin ilk 2 ay faturanın % 50 si bizden.Kamera sistemi ile birlikte yaptıran müşterilerimize +1 ay ilave %50 indirim.

Neler içerir?

neler icerir3

Ev Alarm Sistemi Neler İçerir?

Sistem Ana Bileşenleri: Kontrol Paneli, Şifre Cihazı, Harici Siren, Akü, Trafo, Kablo

Sistem Ek Bileşenleri: Cam Kırılma Dedektörü, Darbe Dedektörü, Beam Dedektörü, Uzaktan Kumanda, Su Basma Dedektörü

Nasıl çalışır?

nasıl calısır

Ev Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Alarm izleme Merkezi’nin hizmet verebilmesi için, alarm sisteminin internet / intranet, GPRS veya sabit telefon hattından herhangi bir iletişim yolu olması / seçilmesi yeterlidir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişim hattı üzerinden gönderilen sinyaller ile AİM operatörleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

5 Korumalı Güvenlik Paketi

Hırsızlık

Citynet’in sunduğu 5 Korumalı Güvenlik Paketi ile evinize izinsiz bir girişim olduğu durumda harici ve dahili sirenler devreye girer. 100 desibellik ses çıkartarak çevreyi uyaran sirenler, büyük bir caydırıcı özellik sağlarlar. Aynı anda, Citynet Alarm Merkezi’ne gelen sinyalle sizi ve polisi arayan Citynet Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.Alarm Sistemi Fiyatları

Yangın

Citynet 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan itfaiye butonu, yangın anında Citynet Alarm Merkezi’ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece evinizde meydana gelebilecek olası bir yangın durumunda ne yapacağınızı ya da hangi numarayı aramanız gerektiği gibi konuları düşünmekle uğraşmaz.

Acil Sağlık

Citynet 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek olası bir acil sağlık sorununda Citynet Alarm Merkezi’ne sinyal göndermenize olanak sağlar. Böylelikle siz ya da yakınlarınız acil bir sağlık sorunu ile karşılaştığı anda, hangi numarayı aramanız gerektiğini düşünmekle uğraşmaz.

Gaz Kaçağı

Citynet Güvenlik Paketinize tercihinize göre ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG, doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Bu dedektörler sayesinde sisteminizde bir gaz kaçağı olması durumunu hemen fark ederek Citynet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir.İsterseniz su baskın dedektörü sayesinde su baskınına karşı önlem alırsınız.

Panik

Citynet Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ‘panik’ butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu Citynet Alarm Merkezi’ne bildirebilirsiniz. Panik butonu ambulans gerektirecek acil sağlık sorunlarında kullanılabildiği gibi soygunlarda ve hırsız ile karşı karşıya kalınması durumunda da kullanılabilen bir butondur.

Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri