Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
evalarmcep1

Ücretsiz Teklif İsteyin

veya formu doldurun

Alarm sistemleri çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için formunu doldurun, müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgi versinler.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz keşif ve teklif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

ev-alarm-sistemi-gunde-2tl

Ev Alarm Sistemleri


Ev Alarm sistemleri eviniz, evinizdeki sevdikleriniz ve evinizin içindeki diğer herşeyi korumak adına yapabileceğiniz en geçerli tedbir biçimidir. Gelişen teknoloji ve hayatımızı kolaylaştıran elektrik, doğalgaz gibi araçlarda artık tedbir sistemleri istemektedir. İstemesekde bazı durumlarda tehdit oluşturan bu araçlara karşı tedbirli olmamız gerekiyor.

Ev alarm sistemleri sizi sadece hırsızdan ve hırsızlıktan değil her türlü tehlikeden korumak için tasarlanmıştır. İyi planlanmış bir güvenlik sistemi ile sadece hırsızlıktan korunamazsınız. Hırsızlıkla birlikte, yangın, gaz kaçakları, panik durumları, acil sağlık sorunları gibi tehlikelere karşı da güvenlik tedbiri almış olursunuz.

Günümüzde hayatın karmaşası ve zamanın kıymeti hesap edildiğinde ne kadar az şey ile ilgilenirsek o kadar zamandan tasarruf etmiş ve zamanı lehimize çevirmiş oluruz.

İster satın alın , ister kiralayın.Abonelik alarm sistemi yaptıran müşterilerimiz için Türk Lirası ile sabit fiyat garantisi.

Ev Alarm Sistemi Fiyatları

İhtiyacınıza uygun alarm sistemi paketlerinden birini seçin. Citynet Alarm’ın güvenli dünyasına siz de dahil olun!

Citynet Alarm Sistemi kullanmanın tam zamanı.Ücretsiz Montaj ve Abonelik Alarm Sistemi ilk 2 ay %50 indirimli

Temel Paket - Satın Alma Alarm Sistemi
1400 TL + KDV
DSC Alarm Paneli 1616
DSC 1616 Keypad
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Telefon Arama
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
2 Yıl Garanti
 
 
Üst Paket - Abonelik Alarm Sistemi
Aylık 60 TL + KDV
Hırsız Alarm Paneli
Şifre Cihazı
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Alarm Merkezi Hizmeti
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
Ömür Boyu Garanti
 
 
Kapsamlı Paket-Abonelik Alarm Sistemi
Aylık 90 TL + KDV
Hırsız Alarm Paneli
Şifre Cihazı
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Alarm Merkezi Hizmeti
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
Ömür Boyu Garanti
GPRS Modülü ve Data Hattı
 
Gold Paket -Abonelik Alarm Sistemi
Aylık 100 TL + KDV
Hırsız Alarm Paneli
Şifre Cihazı
Manyetik Kontak
Hareket Sensörü
Alarm Merkezi Hizmeti
Dahili Siren
Montaj ve Sistem Devreye Alma
Ömür Boyu Garanti
GPRS Modülü ve Data Hattı
Uzaktan Kurma - Kapama

Citynet Alarm Sistemleri ile Eviniz ve İşyeriniz Güvende

Citynet Alarm Sistemleri ile, Hırsızlık, Acil Sağlık, Yangın, Gaz Kaçağı ve Su Baskını tehlikelerine karşı, eviniz ve işyeriniz 7/24 koruma altındadır.

Neden Citynet?

Türkiye’nin güvenlik markası Citynet’i tercih etmeniz için birçok sebep var. Neden mi?

Tehlike anında sinyaller tarafımıza ulaştıktan sonra 10.sn için de hızlı müdahale hızı

Citynet’in eviniz ve işyerinizde bulunan alarm sistemi telefon hattı(adsl , ptt hattı) ve GPRS üzerinden Citynet alarm merkezi ile kesintisiz iletişim halinde olur.

Elektrik kesinsi durumunda alarm sistemi içinde bulunan akü devreye girerek sistemin çalışmasını devam ettirir.

Abonelik alarm sistemi ile sınırsız ürün garantisi ile cihazların bakımı ve onarımı Citynet güvencesinde olur.

Abonelik sistem ile satın alma maliyetinden kurtulursunuz.

Abonelik alarm sisteminde ücretsiz montaj hizmeti vermekteyiz

Citynet Türk Lirası üzerinden ücretlendirme yaparak DÖVİZ kurundan etkilenmeyen sabit ve uygun fiyat avanyajı sağlar.

KAMPANYALAR

“Tek İşimiz Güvenliğiniz”

Citynet’le sevdiklerinizi koruyun.Sevdiklerinizi Citynet Güvenlik’e getiren müşterilerimiz kazanıyor.Sevdiklerinizi Citynet Güvenlik’li yapın, sizin bir  faturanızı biz ödeyelim.BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ. 

Citynet güvenlik ev alarm sistemi abone olan müşterilerimizin ilk 2 ay faturanın % 50 si bizden.Kamera sistemi ile birlikte yaptıran müşterilerimize +1 ay ilave %50 indirim.

Evcil Hayvan Algılamayan Alarm Sistemi

evcil-hayvan-alarm-sistemi-citynet

Ev Alarm Sistemleri ile güvendesiniz

Can ve mal güvenliğini koruma altına alın. Ev alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox , Neutron gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

Ev alarm sistemi fiyatları kullanılan ekipmana göre değişim göstermektedir.Ev alarm sistemi ekstra ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Abonelik ev alarm sistemi taktırmanız halinde Citynet güvenlik sistemleri size özel hizmetler sunmaktadır.Bırakın güvenliğinizi sizin için düşünen ve uygulayan bir sisteminiz olsun ve değerli vaktinizde size kalsın.Alarm sistemleri artık hayatımızın her yerinde bize yardımcı olacak çözümler sunmaktadır. Sadece hırsızlık olarak bakamayacağımız kadar büyük bir mesele olan alarm sistemleri günlük yaşantımızda çoğu alanda hayatımızı kolaylaştırabilmektedir. Sizde bir an önce alarm sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Ömür Boyu Garanti :Ev alarm sistemi abone olan müşterilerimiz için ömür boyu garanti

Ücretsiz Kurulum :Ev alarm sistemi için abone olan müşterilermize ücretsiz kurulum yapıyoruz.Ücretsiz kurulum için hemen bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Alarm Sistemleri:Alarm sistemine abone olan müşterilerimiz için sistemi kullandığı süre boyunca tüm elektronik ekipmanlar ömür boyu garanti kapsamındadır.Herhangi bir arıza durumunda birebir değişim yapılmaktadır.

Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Citynet Ev Alarm Sistemleri


Citynet Ev Alarm Sistemleri ile eviniz ve aileniz güvende. “Tek İşimiz Güvenliğiniz” sloganı ile güvenlik sektöründe müşterilerine hizmet veren Citynet alarm, kamera ve güvenlik sistemleri hizmetleri ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Unutmamak gereken bir konu vardır ki o da, tehlike anlarında hızlı, doğru ve güvenli müdahaledir. Çoğu kişi bir hırsızla karşılaştığında doğru tepki veremeyebilir, bu yüzden profesyonel yardım hayat kurtarır.

Ev Alarm Sistemleri alanında hızlı ve güvenilir çözümler sunan şirketimiz hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik gibi durumlarda devreye giren sistemleri ile 10 saniye içinde aksiyon alarak önce yarım ekiplerine sonra da ev sahibine haber vermektedir. Yapılan araştırmalarda da görüldüğü gibi özel eğitim almamış kişiler haricinde ki çoğu insan panik durumlarında sağduyusunu kaybetmekte ve hızlı reaksiyon alamamaktadır. Hızlı düşünme yeteneğini kaybeden kişiler olaylara müdahalede de yavaş kalır ve yanlış tercihlerde bulunabilirler. Bunları da göz önüne aldığımız zaman güvenlik sistemlerinin faydalarının daha fazla olduğu anlaşılmaktadır.

Aklınız evinizde kalmasın sizin yerinize düşünüp çalışan, sizi korumak için kesintisiz hizmet veren citynet sistemleri ile aklınız size kalsın.

Neler içerir?

neler icerir3

Ev Alarm Sistemi Neler İçerir?

Sistem Ana Bileşenleri: Kontrol Paneli, Şifre Cihazı, Harici Siren, Akü, Trafo, Kablo

Sistem Ek Bileşenleri: Cam Kırılma Dedektörü, Darbe Dedektörü, Beam Dedektörü, Uzaktan Kumanda, Su Basma Dedektörü

Nasıl çalışır?

nasıl calısır

Ev Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Alarm izleme Merkezi’nin hizmet verebilmesi için, alarm sisteminin internet / GPRS veya sabit telefon hattından herhangi bir iletişim yolu olması / seçilmesi yeterlidir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişim hattı üzerinden gönderilen sinyaller ile AKM operatörleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

5 Korumalı Güvenlik Paketi

Hırsızlık

Citynet’in sunduğu 5 Korumalı Güvenlik Paketi ile evinize izinsiz bir girişim olduğu durumda harici ve dahili sirenler devreye girer. 100 desibellik ses çıkartarak çevreyi uyaran sirenler, büyük bir caydırıcı özellik sağlarlar. Aynı anda, Citynet Alarm Merkezi’ne gelen sinyalle sizi ve polisi arayan Citynet Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.Alarm Sistemi Fiyatları

Yangın

Citynet 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan itfaiye butonu, yangın anında Citynet Alarm Merkezi’ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece evinizde meydana gelebilecek olası bir yangın durumunda ne yapacağınızı ya da hangi numarayı aramanız gerektiği gibi konuları düşünmekle uğraşmaz.

Acil Sağlık

Citynet 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek olası bir acil sağlık sorununda Citynet Alarm Merkezi’ne sinyal göndermenize olanak sağlar. Böylelikle siz ya da yakınlarınız acil bir sağlık sorunu ile karşılaştığı anda, hangi numarayı aramanız gerektiğini düşünmekle uğraşmaz.

Gaz Kaçağı

Citynet Güvenlik Paketinize tercihinize göre ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG, doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Bu dedektörler sayesinde sisteminizde bir gaz kaçağı olması durumunu hemen fark ederek Citynet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir.İsterseniz su baskın dedektörü sayesinde su baskınına karşı önlem alırsınız.

Panik

Citynet Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ‘panik’ butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu Citynet Alarm Merkezi’ne bildirebilirsiniz. Panik butonu ambulans gerektirecek acil sağlık sorunlarında kullanılabildiği gibi soygunlarda ve hırsız ile karşı karşıya kalınması durumunda da kullanılabilen bir butondur.

Ev Alarm Sistemleri ve Kullanım Seçenekleri

Teknolojinin gelişmesiyle gelişmiş entegrasyon olanaklarını ve kullanım seçeneklerini bünyesinde barındıran ev alarm sistemleri, geleneksel güvenlik ürünlerine nazaran daha kapsamlı seçeneklerdir. Özellikle güvenlik kamera sistemi ve alarm altyapısı ile bütünleşik kullanım seçeneklerine sahip olan ev güvenlik sistemleri; apartman dairelerinde, sitelerde ve rezidans gibi alanlarda kullanılır. Gelişmiş teknoloji ve sensörlerle desteklenen sistemler; ekstrem durumlarda en hızlı şekilde aksiyon alınmasına olanak vererek kullanılan ortamdaki güvenlik düzeyini maksimum seviyeye çıkarır.

Alarm & Güvenlik Sistemi Ürün Özellikleri

Gelişmiş bir ev alarm sistemi yenilikçi teknoloji ve ürünlerle zenginleştirilmiş bir altyapı ile kurulabilir. Bu bağlamda güvenliği arttırabilecek ve ihtiyaca yanıt verebilecek bir alarm sistemi için farklı teknolojilerin bir arada kullanılması gerekir. Hareket algılayıcı güvenlik sistemi başta olmak üzere duman sensörü, ısı dedektörü gibi çok yönlü teknolojiler sayesinde alarm sistemleri çok yönlü kullanım seçenekleri sunarlar. Bu bağlamda, eviniz için alarm güvenlik ürünleri için araştırma yaparken üzerinde durmanız gereken özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 

Gelişmiş Hareket Algılayıcı Sensörler

Ev alarm sistemleri kapsamında kullanıcıların öncelikli olarak dikkat ettiği etken, hareket algılayıcı özelliğidir. Bu özellik, kullanılan alanda istenmeyen zaman dilimlerinde hareket olması durumunda sistemin aktif olmasını sağlar. Kızılötesi sensörlerin kullanıldığı ortamda, istenmeyen bir hareket olduğu taktirde hırsız alarm sistemi devreye girerek gerekli güvenlik önlemlerin alınmasına olanak verir. Bunun yanı sıra, hareket algılayıcı sensörler ev içi güvenliğin haricinde çit ve çevre güvenliği sistemleri için de tercih edilebilir. Hareket algılayıcıdetektörler, özellikle hırsızlık riskinin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilir.

 

Üst Düzey Güvenlik İçin Isı & Duman Detektörü

Özellikle yangın ve benzeri gibi riskler için etkili ürünler olan ısı ve duman detektörleri, ev alarm sistemi kapsamında olmazsa olmazlar arasında yer alır. Özellikle yangın riskinin yüksek olduğu alanlarda tercih edilen duman sensörleri, ev güvenliği ürünleri ile entegre kullanılarak daha güvenli bir ortam tasarlanmasına olanak verir. Özellikle manyetik kontak gaz sensörü gibi gelişmiş ürün seçenekleri basit kullanımları ve çok yönlü teknolojileri ile üst düzey bir kullanım deneyimi vaat ederler. Kurulumu global standartlara uyumlu olan yangın panelleri ile yapılan güvenlik sistemleri; kullanım alanlarında yangın riskinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

 

Acil Yardım Hattı ile Eş Zamanlı Entegrasyon

Kablosuz alarm sistemleri, acil yardım hattı entegrasyonu sayesinde acil durumlarda daha hızlı aksiyon alınmasına olanak verir. Bu özellik sayesinde hırsız, yangın ya da gaz kaçağı gibi riskli durumlarda güvenlik sistemi hemen aktif edilir ve gerekli birimlere acil durum çağrısı gönderilir. Böylelikle zaman kaybı olmadan; polis ya da itfaiye gibi birimler hemen aksiyon alarak olay yerine ulaşabilirler. Ev alarm sistemleri tavsiye verenlerin üzerinde en çok durdukları özellik olan acil yardım hattı entegrasyonu; riskli durumlarda hayati önem taşıyan ürün özelliğidir.

 

DSC Güvenlik Kontrol Altyapısı

DSC alarm sistemi dahili bir telefon hattı ile farklı birimler arasındaki veri akışına da olanak veren akıllı güvenlik sistemi olarak öne çıkar. DSC panelleri sayesinde istenilen alanda etkili bir güvenlik çemberi oluşturulur. Oluşturulan alan manyetik kontak, hareket sensörü gibi seçeneklerle zenginleştirilmiş bir altyapı ile korunur. Dahili siren sistemi gibi ek seçeneklere de sahip olan bu panel, üst düzey bir güvenlik deneyimi vaat eder.

 

Kamera Sistemi ile Entegre Kullanım

Ev güvenliği sistemi özellikleri kapsamında kullanıcıların üzerinde durduğu bir diğer önemli nokta da güvenlik kamera sistemientegrasyonudur. Bu entegrasyon seçeneği, hareket algılayıcı sistemle de birlikte çalışarak hedeflenen alanda istenmeyen girişlerin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Kamera güvenlik altyapısı aynı zamanda, giriş çıkış kayıtlarının düzenli olarak hedeflenen veri tabanlarına aktarılması gibi fonksiyonel faydaları da beraberinde getirir.

 

Alarm Sistemi Fiyatları

Alarm sistemi fiyatları genel olarak ürünün özellikleri ve tercih edilecek olan altyapıya göre farklılık gösterir. Ucuz alarm sistemleri duman sensörü gibi gelişmiş seçeneklere sahip olmadığından, bu gibi ürünlerde güvenlik seviyesinin daha düşük olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bunun yanı sıra, kablosuz ev alarm sistemleri gibi daha gelişmiş özelliklere sahip olan ürünler ise daha yüksek fiyat aralıklarında yer alabilmektedir. Bu bilgiler ışığında ev güvenlik sistemi fiyatları başlığında ürün özellikleri ve altyapının belirleyici etken olduğu söylenebilir.Alarm kontrol merkezi online işlem

Citynet | Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri
× Kurumsal WhatsApp