İp Kamera Sistemleri


Teknoloji her alanda büyük başarılar getirdiği gibi artık kamere ve güvenlik sektörünede yeni soluklar getiriyor ve son derece profesyonel sunumlar olmasını sağlıyor. Bunlardan biri de son olarak çıkan ve teknoloji alanında emniyetin tam sağlandığı İp kamera sistemleridir. İp kamera sistemleri nde diler kablolu ya da kablosuz bir şekilde yararlanabileceğiniz gibi ekstra hiçbir aparatlar ada aksesuarlara gereksinim duymayacağınız bir üründür.

İp kamera sistemlerinin en önemli özelliği ve talep gören özelliklerinde biride istediğiniz her alandan ofis ya da evlerinizi kısaca kamera taktırdığınız her yeri canlı olarak inceleyebilirsiniz. Böylelikle aklınız asla kalmaz ve neler oluyor bitiyor iye merak etmezsiniz. Bunun size ihtiyaç duyacağınız tek konu bir internet erişimi olacak. Artık her noktada internet kullanımın nerede ise şart olduğu düşünüldüğünde ise gayet kolay bir kullanım sunuyor. Cep telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan hatta tablet bilgisayarlardan bile anında bağlanıp ortamı inceleyebilir ve neler olup bitiğini inceleyebilirsiniz.


Termal kameralar ile korana virüs için ön tespitte bulunabilirsiniz.

Dahua , Cenova , Hikvison Termal Kameralar İle Çözüm Sağlayabilirsiniz.

Havaalanı,Tren İstasyonu,Şirketler,Ticari İşletmeler,Metroİstasyonu,Hastaneler, Fabrikalar,Okullar,Ofis Binaları,vb

Tekli İP Kamera Sistemi

Tek li İP Kamera Sistemi

Tekli ip kamera sistemi ile evinizi ve işyerinizi 7/24 güvende tutabilirsiniz.H265+ kameralar ile kayıt süresi düşük disk kapasitesi ile daha uzun tutabilirsiniz.

İkili İP Kamera Sistemi

2 li İP Kamera Sistemi

2 li ip  kamera sistemi paketi içeriğinde bullet ya da dome tip 2 adet güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.

3 lü İP Kamera Sistemi

3 lü İP Kamera Sistemi

3 lü ip  kamera sistemi seçeneği ile birlikte bullet model veya dome isimli model 3 adet güvenlik kamerası, profesyonel kamera kayıt sistemi yer almaktadır.

4 lü İP Kamera Sistemi

4 lü İP Kamera Sistemi

4 li ip kamera sistemi, evlerin ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. Yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler

5 li İP Kamera Sistemi

5 li İp Kamera Sistemi

5 li ip kamera sistemleri, korumak istediğiniz ortamın gerçek manada güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ve tercih edenlerin memnun kaldığı bir sistemdir.

6 li İP Kamera Sistemi

6 lı İP Kamera Sistemi

6 lı ip kamera sistemleri, yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor.

7 li İP Kamera Sistemi

7 li İP Kamera Sistemi

7 li ip kamera sistemleri ile orta ve büyük ölçekte olan mekanlarınızın (evlerinizi, işyerlerinizi vs.)güvenliğini kontrol altında tutmanız ve tek ekrandan izlemeniz mümkündür.

8 liİP Kamera Sistemi

8 li İP Kamera Sistemi

8 li ip kamera sistemleri bugün en çok tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. İp teknolojisi ile çalışan bu sistemleri her zaman mobil cihazınızdan bile izleyebilirsiniz.

İstediğiniz sistemin 8 kameranın üstünde olması durumunda bizim ile irtibata geçiniz.Gerekli görülmesi durumunda ücretsiz keşif yapılarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

İP Kamera  Özellikleri

İp kamera sistemleri, hd görüntüsündeki piksellerinin niceliğinin bir ölçüsüdür. Bir megapiksel (MP) bir milyon pikseldir. Alacağınız cihazlar, en az bir milyon piksel içeren görüntüleri yakalayabilir. Örneğin, 1920X1080 piksel görüntü üreten cihazlar genellikle 2 megapiksel (2MP) IP kamera sistemleri olarak adlandırılır. Şu anda piyasada 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 vb. çok sayıda megapiksel türü bulunmaktadır. Fotoğraf endüstrisinde sıklıkla 10, 16, 20 veya 29 megapiksel kullanılır. Ancak, her zaman en yüksek çözünürlükte güvenlik kameralarını ihtiyacınız olmayabilir.

Güvenlik sistemleri için en temel kural, gerektiğinde yeterli çözünürlük sağlamaktır, güvenlik kameralarınızı otomatik olarak en yüksek çözünürlüğe yükseltmek değildir. Bu cihazları ne amaçla kullanacağınız, çözünürlüğü belirlemek için en ideal yoldur.

Plaka Tanıma Kamera Sistemi

Plakaları yakalamak ve insanların yüzlerini tanımak istiyorsanız en az 2 megapiksel güvenlik kamerası satın almalısınız.

    • Geniş alanlarını kapsamak için  – Daha yüksek çözünürlük, daha iyi kapsama alanı ve mülkünüzü izlemek için daha az kamera anlamına gelir. Çiftliğiniz, ahırınız veya bahçeniz gibi açık ve geniş alanları izlemek istiyorsanız, en az 4 MP IP güvenlik kamerası sistemi satın almalısınız. 4 ve diğer yüksek MP IP kameraların en önemli avantajlarından biri, daha geniş alanları görmenize ve daha fazla görüntü detayına ulaşmanıza olanak veren durum bilgisi ve görüntü ayrıntılarının bir araya getirilmesidir. Ancak, ön kapınız gibi bir mülkünüzün girişini izlemeniz gerekiyorsa, 2 megapiksel güvenlik kamerası yeterli olacaktır.

IP Kamera Sistemi Fiyatları

bakımından üst sıralarda bulunan 12 MP gibi yüksek megapikselli kameralar çok fazla görüntü çözünürlüğü kullanabilen özel ağ video kayıt cihazları (NVR) gerektirir.

İşyeri İp Kamera Sistemi


Ev ve işyeri  kamera sistemleri ile yüksek çözünürlük elde edebilirsiniz.Kamera sistemleri ile uzun mesafedeki kameraların görüntüsünü merkeze kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Mikrotik veya Ubiqiti UBNT aktarıcıları ile görüntüleri kablosuz aktarım yapılabilmektedir.